RESEARCH PARTNERS

Airport Solutions Turkey is supported by the leading media and associations in the airports solutions industry ensuring a local and international reach. To apply to become a research partner, contact Timothy Hawes now.

Oxford Business Group Middle East

Oxford Business Group (OBG), Orta Doğu, Asya, Afrika, Latin Amerika ve Karayipler pazarlarında ekonomik istihbarat konusunda yayınlar paylaşan kü... More
Oxford Business Group (OBG), Orta Doğu, Asya, Afrika, Latin Amerika ve Karayipler pazarlarında ekonomik istihbarat konusunda yayınlar paylaşan küresel bir yayıncılık, araştırma ve danışmanlık firmasıdır.
 
OBG; bankacılık, sermaye piyasaları, enerji, altyapı, sanayi ve sigortacılık alanları dahil olmak üzere, makroekonomik ve sektörel gelişmelerin kapsamlı analizini sunmaktadır.
 
OBG’nin takdir gören ekonomik ve ticari raporları, başlıca yerel ve bölgesel istihbarat kaynağıdır. Öte yandan OBG'nin çevrimiçi ekonomik brifingleri derinlemesine güncel analizler sağlar. OBG’nin danışmanlık ayağı, bu pazarlarda faaliyet gösteren ve bu pazarlara girmeye çalışan firmalara özel pazar istihbaratı ve tavsiyeleri sunar.
 

 

Less

STAY IN TOUCH

Subscribe to our free email updates